auto motor i sport poleca:

Odmieniona – Lancia Delta

Poleć ten artykuł:

Lancia Delta Zobacz całą galerię

W swoim dorobku ma sześć tytułów mistrza świata w rajdach. I to zdobytych z rzędu. Lancie Delta niegdyś brylowały na światowych odcinkach specjalnych, jednak rola marki jest teraz zupełnie inna. Produkowane przez nią auta mają przyciągać klientów przede wszystkim włoskim stylem i komfortem.

Nowa Delta, która jest spokrewniona z Fiatem Bravo, mierzy 4,5 metra długości, 1,8 metra szerokości i 1,5 metra wysokości. Swoimi wymiarami bliżej jej do przedstawicieli klasy średniej, niż do typowych kompaktów. Wspólny mianownik z tymi pierwszymi wyraża się wysokim komfortem podróżowania, jaki ma zapewniać swoim pasażerom.

Mimo że wykonana ze świetnych materiałów, deska rozdzielcza nowej Lancii zbytnio przypomina tę stosowaną w Fiacie Bravo. Nadwozie zaś to zupełnie inna bajka - pewne krągłości i poprzecinane ostrymi liniami. W przednich reflektorach zatopiono, niczym w Audi, diody LED.

Pod maską pracować będą silniki benzynowe i wysokoprężne o mocach od 120 do 200 koni mechanicznych. Wszystkie nowoczesne i zaopatrzone w turbodoładowanie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu ze światowej premiery nowej Lancii Delta.

Źródło: Informacja własna

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 54 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Lancia | Delta | Genewa 2008

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij