auto motor i sport poleca:

Odnowiony Fiat Sedici – od 53 990 zł

Poleć ten artykuł:

Fiat Sedici Zobacz całą galerię

Dwie nowe jednostki napędowe - benzynowy 1.6 o mocy 120 koni mechanicznych oraz 2-litrowy turbodiesel o mocy 135 koni mechanicznych - spełniają teraz normę Euro 5, mają większą moc (odpowiednio o 13 i 15 koni mechanicznych) i jednocześnie zgłaszają mniej zapotrzebowania na paliwo niż ich poprzednicy.

Auto zmieniło się także na zewnątrz - głównie z przodu oraz z tyłu - oraz otrzymało lekko zmodyfikowane wnętrze. Inna są teraz konsola środkowa oraz zegary. Fiat obiecuje też lepszą jakość materiałów i wyposażenie.

Polski klient może wybrać spośród trzech wersji (Fresh, Dynamic i Emotion), dwóch układów przeniesienia napędu (4x2 i 4x4), 9 kolorów karoserii oraz dwóch nowych silników. Nowy Sedici jest objęty 3-letnią gwarancją bez limitu kilometrów.

Fiat Sedici z silnikiem benzynowym i napędem na przednią oś dostępny jest od 53 990 zł, natomiast najtańsza wersja wysokoprężna to wydatek już 75 990 zł. Ta druga posiada seryjny napęd na cztery koła.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Fiat | Sedici | lifting | ceny | polski rynek | cennik

Oceń artykuł:

1,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij