auto motor i sport poleca:

Opancerzone Audi dla premiera Izraela

Poleć ten artykuł:

Podobno izraelski premier jest jedną z najbardziej zagrożonych głów państwa na świecie, więc nikogo nie dziwi, że podróżuje z flotą samochodów zabezpieczających. Kolumna zwykle składa się z opancerzonych niemieckich i amerykańskich sedanów, którym towarzyszą japońskie SUV-y. Niebawem premier zasiądzie w nowym aucie - przygotowanym dla niego Audi A8.

Przygotowane dla premiera auto bazuje na przedłużonej wersji A8, z sześciolitrowym silnikiem W12 o mocy 450 KM. Auto wyposażone w napęd Quattro, pancerz i opony run-flat ma również specjalne zbiorniki z tlenem, system przeciwpożarowy, ładunki wybuchowe do awaryjnego otwierania drzwi, sprzęt Audio-video z odtwarzaczem DVD, lodówkę na napoje i humidor do utrzymywania odpowiedniej wilgotności cygar (premier Netanjahu jest ich fanem). To oczywiście tylko fragment z listy dodatków, jakie znajdą się na pokładzie rządowej limuzyny. Reszta stanowi tajemnicę państwową.

Auto będzie kosztowało izraelskich podatników milion dolarów.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 466 700 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Audi | A8 L

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij