auto motor i sport poleca:

Opel Antara w PCK

Poleć ten artykuł:

Do służby w Polskim Czerwonym Krzyżu zawitał Opel Antara. Jak sprawuje się w pomaganiu innym?

Opel Antara dla PCK Zobacz całą galerię

W ramach współpracy Grupa Ratunkowa PCK Warszawa dostała do użytku Opla Antarę. Pod jej maską pracuje diesel 2.2 o mocy 163 KM. To już dość mocno wysłużony model w gamie Opla. Auto pojawiło się w 2006 roku, a pięć lat temu doczekał się faceliftingu. Auto w Polsce znane jest także jako Chevrolet Captiva, to bratnie konstrukcje.

Antara produkowana jest głównie w Korei Południowej, a także Meksyku i Rosji. Nie wiadomo, czy będzie planowany następca Antary. Jeśli tak, to ma pojawić się w przyszłym roku.

„Antara świetnie się sprawuje. Auto jest doskonałym środkiem transportu zarówno podczas akcji ratowniczych jaki i naszej codziennej działalności” – powiedział Igor Góralczuk – Szef Grupy Ratownictwa PCK Warszawa. „W ostatnich dniach auto było częścią naszego zaplecza logistycznego podczas akcji poszukiwawczej. Antara poradziła sobie bez problemu nawet na wymagających leśnych drogach” – dodaje Góralczuk.  

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 35 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Opel | Antara

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij