auto motor i sport poleca:

Opel Insignia Country Tourer: potrafi więcej

Poleć ten artykuł:

Opel nie tylko funduje Insigni facelifting, ale również wprowadza jej uterenowioną odmianę -  Country Tourer.

Zobacz całą galerię

Producenci wszelkiej maści modeli "country" przeważnie kończą projektowanie takich aut na dodaniu tu i ówdzie plastikowych osłon. Opel, z nowym modelem w gamie nazwanym Country Tourer, który bazuje na zmodernizowanej odmianie Insigni Tourer, idzie o krok dalej.

Insignia Tourer będzie mogła być wyposażona w dwa silniki do wyboru: 2-litrowy motor benzynowy o mocy 250 KM i momencie 400 Nm, lub 2-litrowy diesel o mocy 195 KM i takim samym momencie jak w "benzyniaku". Diesel może być łączony tylko i wyłącznie z "automatem", "benzyna" również z "manualem".

Insignia Country Tourer, oprócz plastikowych elementów nadwozia i osłony podwozia, oferować będzie seryjnie napęd 4x4. Oprócz niego każdy model będzie wyposażony w elektroniczną blokadę "dyfra" (eLSD), która będzie przekazywać moc i moment na to koło, które aktualnie ma największą przyczepność.

Country Tourer, podobnie jak reszta zmodernizowanej gamy Insigni, zadebiutuje na salonie IAA we Frankfurcie.

amis

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 205 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Opel | Insignia Country Tourer

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (10)

krzysiek29, 15 lipca 2013, 12:28

Pewnie tak po "oplowsku" będzie cięższa od konkurencji (Alltracka) o 200kg... niestety. Wygląd podoba mi się.

Samuraj, 8 lipca 2013, 16:51

O co chodzi? :huh:

michael78888, 8 lipca 2013, 10:17

Miła niespodzianka o tej krótszej formy. Czy możesz nam powiedzieć, co to jest, mówisz / pisanie o? Posiada wszelkie info. o krótszej formie zostały wysłane przed (i po prostu nie zauważył)?

Samuraj, 4 lipca 2013, 16:08

Passat ma za to bogatszą paletę silników.   No Alltrack szału pod względem silników też nie robi.

airmatic, 3 lipca 2013, 20:39

Zgoda, Eri, że zwykła Insignia wywiązuje się lepiej z roli auta "takiego jak trzeba". Chciałem jednak w poprzednim swoim poście wyrazić opinię, że Country Tourer jako taki wygląda znacznie bardziej korzystnie TYLKO przy Alltracku. Ale powiem jeszcze, że wolę taką odmianę Opla niż wypasionego Tiguana czy Toyotę RAV4. Wygląda ona bowiem o niebo korzystniej nawet niż tzw. SUV-y.
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij