Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Opel Insignia – nie tylko sedan!

Opel Insignia Caravan Opel Insignia Caravan

Komputerowy retusz daje nam szanse zobaczyć, jak mogą wyglądać oba warianty nadwozia. O ile przyszłość wersji kombi jest przesądzona, to co do coupe nie ma pewności. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo takiego wariantu nadwozia, o czym przekonywał koncept GTC pokazywany na salonie samochodowym w Genewie w 2007 roku.

Pod maską kombi znajdą się te same jednostki napędowe, co w Insigni sedan. Przypomnijmy, że moc benzynowych jednostek napędowych waha się od 115 do 260 koni mechanicznych. Po stronie diesli znajdują się zaś trzy nowe silniki wysokoprężne o mocy od 110 do 160 koni mechanicznych. Niedługo w ofercie mają się pojawić ekologiczne wersje EcoFLEX i kolejne, mocniejsze warianty silników.

W wersji trzydrzwiowej wybór jednostek napędowych zostanie na pewno ograniczony. Istnieją też duże szanse, że najnowsze dziecko niemieckiego producenta dostępne będzie w niedługiej przyszłości także jako pięciodrzwiowy liftback - w końcu przez lata Vectra była wytwarzana także w tej wersji nadwoziowej.

Źródło: Schulte

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 92 350 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij