Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Opel na IAA – trzy „stare”, jeden „nowy”

Opel Zafira Opel Zafira

Na liście aut, szykowanych do prezentacji przez Opla znajdziemy Zafirę, która ma być spełnieniem rodzinnych marzeń o luksusie, Astrę GTC, która od października będzie budowana w gliwickiej fabryce koncernu oraz nowe Combo, które dla Opla buduje Fiat. O tych modelach wiemy już całkiem sporo, natomiast zupełną nowością ma być "eksperymentalny pojazd prezentujący nową interpretację mobilności". I to wszystko co o nim wiadomo - producent pozostaje bardzo tajemniczy i nie chce zdradzić żadnych szczegółów dotyczących tego projektu.

Oprócz tych nowości we Frankfurcie pokazana zostanie Ampera, na którą już zaczęto przyjmować zamówienia, a także cała gama modeli dostępna w ekologicznej wersji ecoFLEX.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 95 850 PLN
Dostępne nadwozia: van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Ja myślę, że dla nich nie będzie priorytetem stworzyć teraz dla kogoś konkurenta. Moim zdaniem chodzi o wspomnianą innowacyjność i niebanalne podejście do sprawy. Ot samochód do pooglądania na wystawie.
  ~Samuraj, 2011-08-18 02:09:34
 • avatar
  zgłoś
  Może jakaś zapowiedź konkurenta dla UP!'a?Poniżej zdjęcie tej nowości, która będzie najbardziej oblegana......przez redaktorów programu "Na osi" (TVN)
  airmatic, 2011-08-18 00:13:39
 • avatar
  zgłoś
  Ten czwarty wóz to będzie zapewne jakieś dziwadło, które zaprezentuje oplowską wizję przyszłości. Nie ukrywam, że jestem ciekawy jak to będzie wyglądać, ale to już niedługo. Zapowiada się ciekawa wystawa we Frankfurcie.
  ~Samuraj, 2011-08-17 10:29:03
 • avatar
  zgłoś
  Niemcy pokażą we Frankfurcie cztery premierowe modele. Trzy z nich znamy już dziś.
  auto motor i sport, 2011-08-17 08:35:30
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij