auto motor i sport poleca:

Orlando – rodzinny van Chevroleta gotowy do prezentacji w Paryżu

Poleć ten artykuł:

Chevrolet, Orlando Zobacz całą galerię

Orlando to pierwszy samochód Chevroleta, który pojawi się w europejskim segmencie pojazdów wielofunkcyjnych/rodzinnych vanów. Oparty jest na pojeździe koncepcyjnym zaprezentowanym po raz pierwszy w Paryżu w 2008 r., ale stylistycznie nie jest tak ciekawy jak jego protoplasta.

Chevrolet nie opublikował zdjęć wnętrza kabiny swojego nowego modelu, z informacji prasowej dowiadujemy się jednak, że przygotowano dla niego "inspirowany modelem Corvette podwójny kokpit" z niebieskim podświetleniem, do tego mnóstwo schowków i miejsce dla siedmiu osób.

Konstrukcyjnie Chevrolet Orlando najbliższy jest modelowi Cruze. Pod jego maską znajdziemy 1.8-litrowy silnik benzynowy o mocy 141 KM lub jeden z dwóch silników diesela - najnowsze wersje 2.0-litrowego silnika Chevroleta o mocy 131 KM lub 163 KM.

Pełna produkcja Chevroleta Orlando rozpocznie się w październiku, a samochód pojawi się w sprzedaży w Europie na początku 2011 r.

Tagi: Chevrolet | Orlando | Paryż 2010

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij