auto motor i sport poleca:

Oto Bentley Mulsanne Speed Beluga od Mullinera

Poleć ten artykuł:

Bentley zbyt wiele szczegółów nie chce zdradzać, ale samochód na zdjęciach prezentuje się okazale, a czarny lakier mocno przykuwa uwagę.

W takiej konfiguracji Mulsanne Speed Beluga wygląda niczym samochód księcia ciemności. Czarnym kolorem wykończono nie tylko nadwozie, ale i felgi (21 cali) oraz statuetkę "uskrzydlonego B" na masce. W kabinie pojawiły się ornamenty "Beluga Edition".

W kabinie znajdziemy skórzaną tapicerkę oraz elementy wykończenia Burr Walnut, Darkt Stained lub Piano Black. Cała kabina jest jednak utrzymana w kolorze czarnym. W tylnej części znajduje się podłokietnik, w którym zamontowano sterowanie fotelami tylnej kanapy.

Pod maską Mulsanne Speed Beluga Edition znajdziemy silnik V8 o pojemności 6,75-litra, który generuje moc 530 KM i aż 1100 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Auto osiąga pierwszą setkę w czasie 4,8 sekundy, a maksymalna prędkość to 306 km/h. 

Bentley Mulsanne Speed Beluga Edition, to kolejny model po Flying Spur, który w ostatnim czasie przygotował Mulliner. 

Tagi: Bentley Mulsane Speed | Bentley

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij