Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Oto bolid Roberta Kubicy!

Francuski team Renault F1, w którym Kubica spędzi najbliższy sezon zaprezentował barwy wojenne i podał nazwisko drugiego kierowcy.

Kubica, Formuła 1, Renault, Vitaly Petrov Renault F30

Motyw kolorystyczny, który widzimy na bolidzie Renault na sezon 2010 nawiązuje do debiutu teamu w tym sporcie w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. Żółto-czarne barwy były wówczas charakterystyczne dla aut Renault startujących w Formule 1 i wyścigach Le Mans. Potem, wraz z podpisywaniem kontraktów z nowymi sponsorami, barwy ulegały kolejnym zmianom.

"Powrót do przeszłości" został poniekąd wymuszony przez brak strategicznego sponsora na ten sezon. Ostatni główny partner - firma ING - wycofał się ze współpracy z Renault po aferze związanej z celowym rozbiciem bolidu przez Nelsona Pigueta Jr. pod koniec sezonu 2008.

Podczas prezentacji nowego bolidu Renault ogłosiło również, że drugim kierowcą teamu zostanie Vitaly Petrov. Będzie to pierwszy etatowy rosyjski kierowca w Formule 1.

 

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 38 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  wh0cd6076120 cialis at lowest cost
  ~StewartOxymn, 2017-05-13 01:24:44
 • avatar
  zgłoś
  Jeśli uważasz się za świetnego kierowcę, który poradzi sobie nawet w ekstremalnych sytuacjach, to znaczy, że jesteś w 98-procentowej większości Polaków. Tak wynika z „Raportu o bezpieczeństwie na drogach i umiejętnościach polskich kierowców", przygotowanego przez Pentor Research International na zlecenie Skoda Auto Polska S.A.
  auto motor i sport, 2008-07-28 09:22:16
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij