Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

PPPP – nowy pomysł Porsche

Porsche, Panamera Porsche Panamera Personalization Program

Program Personalizacji Porsche Panamery - tak nazywa się nowy pomysł na dopieszczenie wymagających klientów niemieckiej marki. Znajdziemy w nim zestaw modyfikacji stylistycznych i mechanicznych, które powinny zadowolić każdego właściciela Panamery.

Do Panamery Turbo zamówić można na przykład pakiet modyfikacji mechanicznych, w skład którego wchodzą m.in. nowe turbosprężarki i oprogramowanie silnika, dzięki którym jego moc rośnie o 40 KM, a moment obrotowy o 50 Nm. Dzięki temu kierowca może się cieszyć mocą 540 KM i momentem obrotowym o wartości 750 Nm. Na wypadek, gdyby potrzeba było jeszcze więcej niutonometrów, przełączając auto w tryb Sport Plus, kierowca będzie miał do dyspozycji aż 800 Nm, dzięki którym Panamera Turbo będzie w stanie przyspieszyć od 0 do 100 km/h w 3,9 sekundy i rozpędzi się do 303 km/h. Na ten zestaw modyfikacji wydać trzeba prawie 17 tysięcy euro.

Porsche proponuje dodatkowo zestaw dodatków stylizacyjnych, w skład którego wchodzi m.in. nowy przedni zderzak z większymi wlotami powietrza i dyfuzorem w dolnej części. Do tego zamówić można listwy progowe i 20-calowe felgi aluminiowe dostępne w różnych kolorach wykończenia.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 746 190 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Program Personalizacji Porsche Panamery Przez Podniesienie Potencjału Przemocnego Potwora Pod Przednią Paszczą czyli jeszcze bardziej spektakularny PPPPPPPPPPPP. W sumie tylko tyle da się wypowiedzieć, gdy Panamera przemknie obok obserwatora z maksymalną prędkością...
  Wiktor BN, 2010-08-19 22:02:25
 • avatar
  zgłoś
  Na długiej liście dodatków do modelu Panamera pojawiło się kilka nowych punktów.
  auto motor i sport, 2010-08-18 09:27:58
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij