Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Paceman – kolejny w rodzinie Mini

Mini Paceman Mini Paceman

Na krótko przed rozpoczęciem North American International Auto Show w Detroit należąca do BMW marka Mini prezentuje nową odmianę modelu Countryman - Paceman. Jest to Countryman w odmianie coupe - pozbawiono go drugiej pary drzwi i przeprojektowano linię dachu.

Pod maską wstawiono turbodoładowany silnik 1.6 o mocy 208 KM I momencie obrotowym o wartości 260 Nm. Przekazuje on napęd na wszystkie koła.

Póki co ten model to pojazd koncepcyjny, ale jak mówią przedstawiciele marki w niedalekim czasie może "wzbogacić portfolio marki".

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 86 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Mi właśnie przypomina RR Evoque, zwłaszcza z tyłu, ale powiem to samo co w przypadku brytyjskiej marki - wersja 5d! Choć nie wiem jak by się to prezentowało ... .
  ~Samuraj002, 2010-12-21 20:46:26
 • avatar
  zgłoś
  Mini jak zwykle szukało niszy w niszy, a wyszedł z tego taki Range Rover Evoque w formacie... mini. W końcu Countryman (czyli Pac(e)man w wersji przedłużonej) to ciągle quasi-suv, jeszcze nie bardzo w formacie Skody Yeti, ale roślejszy niż Juke czy SX4/Sedici. Ja jednak obstaję przy bardziej zwyczajnych autach kompaktowych. Po prostu siła przyzwyczajenia do starej, dobrej tradycji. Byle stylizowano je odważnie, jak np. Giuliettę czy Astrę IV - a okaże się, że minivany czy małe SUV-y nie będą zbytnio liczyły się w rynkowym rozstawieniu. Zwykłe auta zrobią to co ma zrobić samochód równie dobrze, a nawet lepiej
  airmatic, 2010-12-21 00:32:29
 • avatar
  zgłoś
  Czy jestem w targecie? Może i jestem, ale do Mini jakoś przekonany nigdy nie byłem, choć ten model brzydki nie jest. Gdyby tylko te światła z tyłu były odrobinę mniejsze ... .
  ~Samuraj002, 2010-12-20 17:39:02
 • avatar
  zgłoś
  Niemiecki producent szykuje auto dla „młodych, nowoczesnych, ekstrawertycznych mieszczuchów" - jesteś w targecie?
  auto motor i sport, 2010-12-20 08:24:20
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij