auto motor i sport poleca:

Pakiet AMG dla Mercedesa Klasy S i CL

Poleć ten artykuł:

Mercedes S-klasa Zobacz całą galerię

W skład pakietu wchodzą 19-calowe, 5-ramienne obręcze aluminiowe obute w opony 255/40 z przodu i 275/40 z tyłu. W opcji dostępne są jeszcze większe, 20-calowe koła z oponami o niższym profilu (255/35 z przodu i 275/35 z tyłu), dzięki którym kierowca poczuje każdą, nawet najmniejszą nierówność asfaltu. Za ogromnymi felgami umieszczono perforowane tarcze hamulcowe ze srebrnymi zaciskami.

Luksusowe limuzyny z pakietem AMG wyróżniają się ponadto zmienionym przednim zderzakiem z  większymi wlotami powietrza oraz sportowymi końcówkami układu wydechowego wykonanymi ze stali nierdzewnej.

W kabinie pasażerskiej - podobnie jak w "standardowych" wersjach Klasy S i CL - dominuje skóra i drewno. Elementami charakterystycznymi dla wersji sygnowanej logo AMG są natomiast welurowe dywaniki podłogowe oraz sportowe pedały z gumowymi nakładkami.

Pakiet AMG dostępny jest w modelach Klasy S (także z większym rozstawem osi) oraz CL 500 i CL 500 4MATIC. Ceny w Niemczech rozpoczynają się od 5 831, a kończą na 7 973 Euro.

Źródło: mototarget

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 019 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mercedes | S-klasa | CL | pakiet AMG

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij