auto motor i sport poleca:

Pakiet TECHART do Porsche 911 Targa 4

Poleć ten artykuł:

Więcej karbonu, stylu i indywidualności. Tak można w kilku słowach opisać pakietu tuningowy, jaki przygotował TECHART dla Porsche 911 Targa 4.

TECHART Porsche 911 targa 4 Zobacz całą galerię

Elementy przy przednim zderzaku wykonano z karbonu i poliuretanu (RIM). Teraz zderzaki wiszą bliżej asfaltu i dodają autu bardziej sportowy look. W tylnej części też zmiana zderzaka, TECHART nie poskąpił też dodania spoilera i dyfuzora. To wszystko oczywiście ukłon w stronę designu, ale też osiągów. Dyfuzor lepiej przewodzi powietrze podczas szybkiej jazdy, a spoiler produkuje dodatkową siłę docisku. Lusterka także można zamówić z włókna węglowego - tutaj zabieg czysto stylistyczny.

Do wyboru są 5-ramienne felgi z lekkich stopów o rozmiarach 20 i 21 cali. Możliwości doboru kolorów są ograniczone jedynie przez wzornik kolorów NCS. Limitów praktycznie nie ma.

Zabieg TECHART-a nie ograniczył się tylko do zmian w wyglądzie. Pogrzebano także w zawieszeniu, które automatycznie obniża się i utwardza po przekroczeniu 60 km/h. Zmiany dotknęły także układu wydechowego, który dzięki sterowanemu zaworowi, może grać ciszej lub głośniej. Wydech może być wykończony "na czarno", co w połączeniu z wściekło żółtym lakierem daje bardzo fajny efekt.

Firma nie podaje informacji na temat ceny ani modyfikacji w silniku.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 482 030 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: pakiet tuningowy | TechArt | Porsche 911 | Targa

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij