Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Pakiet TECHART do Porsche 911 Targa 4

Więcej karbonu, stylu i indywidualności. Tak można w kilku słowach opisać pakietu tuningowy, jaki przygotował TECHART dla Porsche 911 Targa 4.

Elementy przy przednim zderzaku wykonano z karbonu i poliuretanu (RIM). Teraz zderzaki wiszą bliżej asfaltu i dodają autu bardziej sportowy look. W tylnej części też zmiana zderzaka, TECHART nie poskąpił też dodania spoilera i dyfuzora. To wszystko oczywiście ukłon w stronę designu, ale też osiągów. Dyfuzor lepiej przewodzi powietrze podczas szybkiej jazdy, a spoiler produkuje dodatkową siłę docisku. Lusterka także można zamówić z włókna węglowego - tutaj zabieg czysto stylistyczny.

Do wyboru są 5-ramienne felgi z lekkich stopów o rozmiarach 20 i 21 cali. Możliwości doboru kolorów są ograniczone jedynie przez wzornik kolorów NCS. Limitów praktycznie nie ma.

Zabieg TECHART-a nie ograniczył się tylko do zmian w wyglądzie. Pogrzebano także w zawieszeniu, które automatycznie obniża się i utwardza po przekroczeniu 60 km/h. Zmiany dotknęły także układu wydechowego, który dzięki sterowanemu zaworowi, może grać ciszej lub głośniej. Wydech może być wykończony "na czarno", co w połączeniu z wściekło żółtym lakierem daje bardzo fajny efekt.

Firma nie podaje informacji na temat ceny ani modyfikacji w silniku.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 482 030 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Niemiecki tuner, specjalizujący się w autach Porsche, wypuścił na rynek pakiet tuningowy do Porsche 911 targa 4. Zmienione przednie i tylne zderzaki z kompozytów i 21-calowe felgi to tylko jedne, z niektórych elementów pakietu.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/pakiet-tuningowy-TechArt-Porsche-911-Targa,18538,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2014-12-05 09:42:42
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij