Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Pandion na wideo

Alfa Romeo, Pandion, Bertone Alfa Romeo Pandion by Bertone

Jeśli jednak faktycznie komuś udało się zapomnieć o tym genialnym koncepcie przygotowanym na stulecie marki ma szansę odświeżyć sobie pamięć. Na Youtube opublikowano krótki materiał, który przenosi wspomniane auto z zatłoczonej hali genewskiej wystawy w bliżej nieokreśloną, post-apokaliptyczną przyszłość. Matrix? Piąty Element? Kto wie, kto wie...

 

Niestety - producent nie przyznaje się do tej produkcji i jej pojawienie się w sieci nie przynosi żadnych nowych informacji co do przyszłości tego konceptu. Ale i tak z chęcią obejrzymy go jeszcze raz.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Jakieś tam podobieństwa do Renówki widać, ale mnie ta Alfa jakoś nie przekonuje. Koncept jak koncept, ale nie wywołuje żadnych ochów i achów.
  ~Samuraj002, 2011-01-01 13:21:08
 • avatar
  zgłoś
  Nie wiem, czy pisząc poniższe zdanie nie przesadzę, ale oceńcie to sami:czyżby styliści Alfy Romeo (koncept Pandion) oraz Renaulta (DeZir) w jakiś niewytłumaczalny sposób czytali sobie nawzajem w myślach? Przyznaję, że dopiero teraz prototyp Alfy został przeze mnie zauważony, a tu od razu przyszła mi na myśl "Renówka" nowej ery (post Le Quement, vivat Van den Acker!)
  airmatic, 2010-12-28 21:12:16
 • avatar
  zgłoś
  Pamiętacie koncepcyjne Alfa Romeo Pandion przygotowanę na zeszłoroczną Genewę przez Bertone? Nie? Niemożliwe!
  auto motor i sport, 2010-12-28 08:13:14
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij