Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Paranoja w rajdach!

Rajd Magurski Leszek Kuzaj – precyzyjnie jak szachista, nie wygrywając żadnego odcinka – bezapelacyjnie wygrał Rajd Magurski.  

"Strona Rajdy-Paranoja.pl jest odpowiedzią kibiców na sytuację w polskich rajdach. Coraz liczniejsze wpadki organizacyjne wymusiły stworzenie takiej strony, aby uświadomić działaczy Polskiego Związku Motorowego, że trzeba coś z tym zrobić" - mówi jej założyciel, Michał.

"Nie dajmy sobie wmawiać, że wszystko jest dobrze, to jak nie jest, czego przykładem są błędy w organizacji i zabezpieczeniu poprzednich eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polskiego Związku Motorowego. Stronę tworzycie Wy, kibice, zawodnicy - wszyscy, którym ten piękny sport jest bliski. Nagrywajmy głupotę, pokażmy, że nam zależy, wytykajmy błędy, aby w przyszłości ich nie było" - dodaje Michał.

Nasz kolega redakcyjny w artykule pt. "Został rok" (amis 08/2008) pisał tak: "...nie jest dobrze. Nadzieja w... kibicach. Macie kamery. Filmujcie każdą głupotę (trochę głupoty). Załóżcie jedną wspólną stronę (www.rajdy-paranoja.pl?). Oby Loeb przyjechał więcej niż jeden raz. Został rok. Niecały".

Zapraszamy więc wszystkich, którym zależy na stronę internetową www.rajdy-paranoja.pl, aby włączyli się do tej zacnej akcji! Bo naprawdę warto.

Źródło: Informacja własna

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Super pomysł! Dobry element manifestacji, choć niestety trochę wątpię w skuteczność...
  ~Arni, 2008-08-13 19:02:29
 • avatar
  zgłoś
  Tego się nie spodziewaliśmy. Po artykule o kondycji rodzimych rajdów, napisanym przez naszego redaktora Juliana Obrockiego, powstała specjalna strona internetowa o paranojach w polskich rajdach.
  auto motor i sport, 2008-08-12 11:52:12
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij