auto motor i sport poleca:

Pathfindery dla polskiej policji

Poleć ten artykuł:

Policyjne Pathfindery Zobacz całą galerię

Modele, po przetargu na samochody terenowe, zostały zakupione z myślą o służbie w 8 polskich miastach. Auto mają nadwozie zbudowane nadwozie zabudowane na ramie, napęd 4x4 (tryba 4x2, auto, 4x4 i 4x4 z reduktorem) oraz wysokoprężny silnik o mocy 174 koni mechanicznych.

Samochody zostały dostosowane do potrzeb i wymagań jednostek policji. Dokonano w nich montażu wyciągarek, haków, osłon reflektorów, cyfrowych jednostek radiowych, bezpiecznych pojemników na broń, przegród przestrzeni bagażowej, systemów komunikacji zewnętrznej z głośnikami i innych zmian.

Nie jest to pierwszy zakup Nissanów Pathfinder przez polską Policję. W 2006 roku kilkanaście egzemplarzy wyjechało z funkcjonariuszami Policji do Kosowa, gdzie służyły ochronie porządku w Międzynarodowych Siłach Pokojowych.

Nissan jest również marką, która wybrały węgierskie służby, jako pojazdy z napędem 4x4. W czerwcu ubiegłego roku ponad 300 pojazdów zostało dostarczonych do węgierskiej policji, Straży Granicznej, Służby Celnej oraz Podatkowej. W przeważającej większości były to Pathfindery ale również Patrole, Navary oraz X-Traile.

 Źródło: Nissan

 


Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 115 220 PLN
Dostępne nadwozia: pick-up-2, rama-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | Pathfinder | Navara | 4x4 | policja

Oceń artykuł:

2,50

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij