Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Peugeot Partner i Partner Tepee: Ceny

Swój debiut Peugeot Partner i Partner Tepee miał na salonie genewskim. Teraz te popularne i solidne "francuzy" wchodzą na polski rynek. Zobacz, jak kształtują się ich ceny.

Peugeot Partner oraz Partner Tepee po faceliftingu zadebiutował w marcu podczas salonu samochodowego w Genewie, a teraz wchodzi na polski rynek.

Główne zmiany w odświeżonym Partnerze oraz Partnerze Tepee zaszły pod maską. Wszystkie jednostki mają pojemność 1.6 i spełniają normę emisji spalin Euro 6. Do wyboru mamy silniki o pięciu wariantach mocy. Benzynowe dysponują mocą 98 i 120 KM, a diesle BlueHDi 75, 100 i 120 KM.

Dostawcze "francuzy" możemy konfigurować na niezliczoną ilość sposobów. Dostępna jest kabina z trzema niezależnymi fotelami, zabudowa osobowa, towarowa itd.

Ceny Peugeota Partnera i Partnera Tepee w Polsce

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 81 500 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Peugeot Partner po faceliftingu jest teraz bardziej solidny i wszechstronny. Silniki mają pojemność 1.6 i spełniają normę Euro 6, a do wyboru jest aż 5 wersji nadwoziowych. Zobacz, odświeżonego Partnera i Partnera Tepee.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Peugeot-Partner-i-Partner-Tepee-Ceny,20958,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-10-16 16:10:57
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij