auto motor i sport poleca:

Peugeot RCZ R Concept i RCZ po liftingu

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

 

Nowy RCZ otrzymał zmieniony przedni pas nadwozia z wkomponowanymi diodami LED, nowe reflektory, nowe obręcze kół oraz nowe kolory nadwozia. Wewnątrz również dominują niespotykane wcześniej połączenia kolorystyczne, natomiast pod maską będą montowane te same jednostki napędowe, co w modelu obecnej generacji: silnik benzynowy 1,6 l (156 i 200 KM) oraz diesel 2,0 l o mocy 163 KM. 

Odświeżony RCZ pojawi się w salonach sprzedaży na początku 2013 roku. 

Z kolei prezentowany w Paryżu model RCZ R Concept zwiastuje nadejście seryjnego modelu RCZ R, który wejdzie do sprzedaży pod koniec 2013 roku. Pod maską Peugeot RCZ R znajdzie się nowy silnik benzynowy 1,6 l THP o mocy 260 KM, czyniący z tego modelu najmocniejsze seryjne auto firmy Peugeot w historii. Jednostka napędowa odznacza się jedną z najwyższych na świecie wartości mocy jednostkowej - ponad 160 KM z litra pojemności skokowej - a jednocześnie jest wydajna ekologicznie: spodziewana emisja CO2 to 155 g/km. Sportowe wrażenia za kierownicą modelu RCZ R zapewni też dynamiczny układ jezdny oferowany w połączeniu z mechanizmem różnicowym o ograniczonym poślizgu typu Torsen. 

Źródło: mototarget

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 41 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Peugeot | RCZ | RCZ R Concept

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij