auto motor i sport poleca:

Peugeot RCZ – wystarczyło 48 godzin!

Poleć ten artykuł:

Peugeot RCZ Limited Edition Zobacz całą galerię

Zamówienia na auta zaczęto przyjmować 17 września, a każdy z egzemplarzy kosztował 35 500 euro. RCZ to samochód wyjątkowy przynajmniej z dwóch względów. Pierwszy, dlatego, że jest pierwszym Peugeotem bez numeru w nazwie, a drugi - wystarczy na niego popatrzeć.

Limitowana seria napędzana jest benzynowym silnikiem 1.6 THP o mocy 156 koni mechanicznych,  wyposażonym w bezpośredni wtrysk paliwa oraz turbosprężarkę. Auto pomalowane jest na biało i zaopatrzone w 19-calowe felgi aluminiowe w kolorze matowej czerni.

Biała barwa kontrastuje ponadto z czarnym dachem oraz obudowami lusterek wstecznych. Na czarno pomalowane zostały też zaciski hamulcowe, natomiast we wnętrzu RCZ zastosowane, dla odmiany, czarną tapicerkę skórzaną.

Peugeoty RCZ Limited Edition zostaną dostarczone pierwszym klientom dopiero na wiosnę przyszłego roku. Dlatego tak późno, bo w przyszłym roku francuska marka obchodzi dwusetną rocznicę produkcji przemysłowej.

Źródło: Samar

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 41 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Peugeot | RCZ | Limited Edition | 200 | rocznica

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij