auto motor i sport poleca:

Peugeot i Citroen zapraszają do serwisu

Poleć ten artykuł:

Citroen C8 Zobacz całą galerię

Wybrane egzemplarze modelu Peugeota: 807 oraz Expert oraz Citroena: C8 i Jumpy, mogą mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej. Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę importwerów obu marek, w niektórych egzemplarzach wyżej wymienionych aut w przypadku długotrwałego kontaktu przewodu zasilającego blok wspomagania układu kierowniczego z elementami sąsiednimi mogłoby potencjalnie dojść do zakłócenia funkcjonowania wspomagania kierownicy.

Na rynku polskim omawianą kampanią serwisową objęte są 373 egzemplarze modeli 807 i Expert (lista numerów VIN) i 207 Citroenów (lista numerów VIN).

Importerzy zadeklarowali, że właściciele aut objętych kampanią są powiadamiani listownie o sytuacji i zapraszani do punktów serwisowych, gdzie w przypadku stwierdzenia usterki jest ona usuwana.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 41 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Peugeot | Citroen | akcja serwisowa

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij