Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Pickup Mercedesa i Renault będzie bazował na Nissanie Navara

Pickup to kolejny model, który powstanie przy współpracy Renault z koncernem Daimler. Wcześniej obie marki dostarczyły na rynek bliźniacze auta miejskie - nowe Renault Twingo oraz nowego Smarta ForTwo.

Nissan Navara

Oba pickupy, ten z Niemiec i ten z Francji zostaną zbudowane w oparciu o Nissana Navarę NP300, jednak samochody będą się od siebie różnić stylistyką i wyposażeniem. Mercedes przygotuje auto, które utrzyma standardy marki. Zatem możemy się spodziewać pickupa klasy premium, który w Europie nie będzie miał bezpośredniego konkurenta.

Oba auta będą produkowane w dwóch fabrykach, należących do Nissana. Samochody w specyfikacji na rynki obu Ameryk montowane będą w Cordobie(Argentyna), zaś do Europy pickupy trafią z zakładu ulokowanego w Barcelonie. Koncern Daimlera nie podał dokładnej daty wejścia obu aut na rynek, ale zdradził, że produkcja samochodów powinna wystartować jeszcze w obecnej dekadzie.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 137 680 PLN
Dostępne nadwozia: pick-up-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Koncerny Daimlera i Renault-Nissan wspólnie zbudują pickupa, który będzie bazował na najnowszej generacji Nissana Navary NP300.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Pickup-Mercedesa-i-Renault-bedzie-bazowal-na-Nissanie-Navara,20763,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-09-18 15:16:50
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij