auto motor i sport poleca:

Pickup Mercedesa i Renault będzie bazował na Nissanie Navara

Poleć ten artykuł:

Pickup to kolejny model, który powstanie przy współpracy Renault z koncernem Daimler. Wcześniej obie marki dostarczyły na rynek bliźniacze auta miejskie - nowe Renault Twingo oraz nowego Smarta ForTwo.

Oba pickupy, ten z Niemiec i ten z Francji zostaną zbudowane w oparciu o Nissana Navarę NP300, jednak samochody będą się od siebie różnić stylistyką i wyposażeniem. Mercedes przygotuje auto, które utrzyma standardy marki. Zatem możemy się spodziewać pickupa klasy premium, który w Europie nie będzie miał bezpośredniego konkurenta.

Oba auta będą produkowane w dwóch fabrykach, należących do Nissana. Samochody w specyfikacji na rynki obu Ameryk montowane będą w Cordobie(Argentyna), zaś do Europy pickupy trafią z zakładu ulokowanego w Barcelonie. Koncern Daimlera nie podał dokładnej daty wejścia obu aut na rynek, ale zdradził, że produkcja samochodów powinna wystartować jeszcze w obecnej dekadzie.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 115 220 PLN
Dostępne nadwozia: pick-up-2, rama-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Pickup | Nissan | Nissan Navara | Mercedes | Renault

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij