auto motor i sport poleca:

Pięć milionów Swiftów na całym świecie

Poleć ten artykuł:

Jedenaście lat i pięć miesięcy minęło od rozpoczęcia produkcji nowego Suzuki Swift. Samochód, który odnowił gamę japońskiego producenta został wyprodukowany w liczbie pięciu milionów egzemplarzy.

Suzuki Swift pojawiło się w nowym wydaniu w 2004 roku. Samochód zapoczątkował spore przemiany w gamie japońskiego producenta. Samochód szybko podbił serca klientów, dzięki sportowej stylizacji, dobrym właściwościom jezdnym, a także został doceniony przez specjalistów z branży motoryzacyjnej, którzy nagrodzili model licznymi tytułami.

W 2010 roku pojawiła się czwarta generacja, która jest sprzedawana do dziś (przeczytaj test). Auto otrzymało nowy pas przedni z nowymi reflektorami, atrapą chłodnicy i zderzakiem. Zmieniła się także tylna część auta. Japoński producent poprawił bezpieczeństwo, a także zużycie paliwa. W 2013 przeprowadzono lifting samochodu. Odświeżony Swift został wyposażony w światła do jazdy dziennej w technologii LED oraz kierunkowskazy wbudowane w lusterka.

Spośród 5000000 egzemplarzy Swifta 54% trafiło na rynek indyjski, 17% na europejski, 10% do Japonii, a pozostałe 19% na inne rynki. Wytwarzany w siedmiu zakładach produkcyjnych na świecie, Swift jest sprzedawany w ponad stu czterdziestu krajach na wszystkich kontynentach.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 50 890 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Suzuki | Suzuki Swift

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij