auto motor i sport poleca:

Pięćsetka bez dachu

Poleć ten artykuł:

Fiat 500 cabrio Zobacz całą galerię

Najnowszy model będzie charakteryzował się oryginalnym mechanizmem składania dachu w stylu retro, który niegdyś w podobnym stylu szokował w "pięćsetce" sprzed lat.

Dach nowego kabrioletu będzie w całości wykonany ze specjalnej tkaniny i będzie rozkładał się do specjalnej półki umieszczonej z tyłu. W tylnej części dachu umieszczono szklane okno, dzięki czemu linia nadwozia będzie bardzo podobna do wersji hatchback.

Fiat 500 to model który w pełni stanowi urzeczywistnienie nowej wizji i strategii koncernu. To dlatego ten model wprowadza tak wiele nowości i bije kolejne rekordy w swoim segmencie. Dla przykładu - po raz pierwszy w historii auto o długości zaledwie 3,55 m uzyskało 5 gwiazdek w teście EuroNCAP, a absolutną nowością w tej kategorii jest zastosowanie w wyposażeniu seryjnym aż 7 poduszek powietrznych (wliczając w to poduszkę chroniącą kolana) oraz dostępność systemu ESP opracowanego dla wszystkich wersji silnikowych (w wyposażeniu seryjnym w wersji 1.4 16v 100 KM).

Mototarget

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 900 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, hatchback-3, van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Fiat | 500 | Cabrio

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij