auto motor i sport poleca:

Pierwsza zarejestrowana Mazda MX-5 już rozbita

Poleć ten artykuł:

Takie przypadki nie zdarzają się często, ale jednak. Koszmarem chyba wszystkich kierowców jest rozbicie swojego nowiuśkiego auta z salonu, zaraz po odbiorze. A właśnie taka sytuacja spotkała klienta z Florydy, po odbiorze nowej Mazdy MX-5.

Rozbita Mazda MX-5

Do zderzenia doszło zaraz po wyjeździe z salony Mazdy. Kierowca Forda F-150 wjechał w tył MX-piątki, a ta, pchnięta z dużą siłą uderzyła w poprzedzający pojazd. Efektem zderzenia jest uszkodzona przednia i tylna część japońskiego roadstera.

Warto zaznaczyć, że poszkodowana Mazda pochodziła z limitowanej edycji Launch Edition, której do USA trafiło tylko 1000 sztuk. Kierowcy i jego żonie nic się nie stało.

Szczęśliwie auto było ubezpieczone i już kilka dni po zdarzeniu ubezpieczyciel poinformował go, że dostanie nowy samochód. Nie wiadomo jednak, czy auto będzie też z limitowanej edycji. Wątpliwa sprawa, bowiem wspomniane 1000 sztuk rozeszło się w 10 minut.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 89 900 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: wypadek | Mazda MX-5

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij