auto motor i sport poleca:

Pierwsze Tata Nano ma już właściciela!

Poleć ten artykuł:

Tata Nano

Pan Vichere - posiadacz pierwszego Nano - zdecydował się na wersję LX w kolorze Lunar Silver. Kluczyki do samochodu wręczył mu nie byle kto, bo sam Ratan Tata - prezes indyjskiego koncernu. 

"Mam nadzieję, że Tata Nano przyniesie przyjemność korzystania z motoryzacji tym, którzy będą teraz mogli kupić swój pierwszy w życiu pojazd oraz tym, którzy posiadają pojazd, ale dzięki Nano, nabędą nowy i nowoczesny środek lokomocji" - powiedział Ratan Tata na uroczystości przekazania pierwszego egzemplarza auta.

Wraz z panem Vichare, swoje auta odebrało też dwóch innych klientów - Ashish Balakrishnan (Tata Nano LX w kolorze Sunshine Yellow) i Kores India Limited (Tata Nano LX w kolorze Lunar Silver).

Zgodnie z planem, Tata Motors rozpoczęła dostawy modelu Nano w tym miesiącu w różnych miastach Indii. Samochody powstają w Pantnagar, a w ich produkcję zaangażowanych jest mnóstwo poddostawców. Części lub komponenty do Nano trafiają z takich firm, jak Bergh, Siemens, Goodyear czy Tyco.

Źródło: Moto Target

 

Tagi: Tata | Nano | Ratan Tata | pierwszy właściciel | najtańszy samochód świata | Indie

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij