auto motor i sport poleca:

Pierwszy film na świecie nagrany... kamerą cofania

Poleć ten artykuł:

"Kamera to kamera. W dodatku całkiem niezła i kolorowa" - twierdzi reżyser pierwszego filmu, nagranego kamerą cofania w samochodzie, Matheo St. Portugal.

Film nagrany kamerą Priusa

Zazwyczaj aktor przy bliskim ujęciu myśli o tym, czy jego twarz wypada korzystnie na szklanym ekranie. W tym przypadku jego zmartwieniem jest sama kamera, która może go przejechać. Wyjątkowy projekt szykuje Matheo St. Portugal, twórca pierwszego filmu nagranego kamerą cofania w Priusie.

Tytuł filmu to „Check Your Surroundings For Safety”, co w wolnym tłumaczeniu znaczy „dla bezpieczeństwa sprawdź swoje otoczenie”. Dla operatora kamery to dość wygodna praca, bowiem ogranicza się tylko do prowadzenia auta i zachowania ostrożności. Nie musi się też martwić o ustawienia parametrów obiektywu lub czyszczenie go. Więcej roboty ma dźwiękowiec, który musi biegać za autem. Zakulisowe ujęcia produkcji możecie zobaczyć na poniższym wideo.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 136 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Toyota Prius | kamera cofania | film

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij