auto motor i sport poleca:

Pirelli w "Brazylli"

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Zdjęcia do przyszłorocznej edycji Kalendarza Pirelli powstały na plażach i w dżungli malowniczej Brazylii. Tym razem Pirelli do współpracy zaprosiło kontrowersyjnego fotografa Terrego Richardsona, który nie zważa na żadne normy czy kanony, uwielbia szokować i przełamywać tabu. W obiektywie amerykańskiego fotografa uwiecznionych zostało 12 modelek.

Tegoroczna edycja Kalendarza Pirelli to powrót do korzeni wydawnictwa oraz do egzotycznych
i sugestywnych obrazów lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, kiedy to młode początkujące modelki były fotografowane na tle nieskażonych, dzikich plaż; naturalnie, spontanicznie i prosto.

Na kartach kalendarza pojawi się 12 młodych modelek, w tym Ana Beatriz Barros, Rosie Huntgindon, Miranda Kerr, Abbey Lee Kershaw, Enico Mihalik.

Premiera Kalendarza Pirelli 2010 odbędzie się w drugiej połowie listopada w europejskiej stolicy
mody - Paryżu.

Kontrowersyjny fotograf - oryginalne zdjęcia. Jak dotąd trafiły do nas dwie fotografie z planu zdjęciowego. Raczej nie spodziewamy się ujrzeć ich w finalnym wydaniu przyszłorocznego Kalendarza. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Tagi: kalendarz | Pirelli

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij