auto motor i sport poleca:

Plebiscyt Best Cars na Poznań Motor Show 2016

Poleć ten artykuł:

Best Cars to największy motoryzacyjny plebiscyt w Europie. Jak co roku Czytelnicy pism motoryzacyjnych z rodziny „auto motor i sport” z kilkunastu krajów stworzyli zestaw „the best of”, czyli najlepszych samochodów w Europie. Oto wyniki polskiej edycji Best Cars 2016.  

Best Cars to plebiscyt unikalny – jesteśmy nawet w stanie zaryzykować stwierdzenie, że o przedsięwzięcie na taką skalę trudno nie tylko w świecie motoryzacji. Po raz kolejny, a 22. w Polsce, Czytelnicy pism z rodziny „auto motor i sport” (a rodzina to ogromna i międzynarodowa, bo głosy liczone są nie tylko w 11 krajach Europy, ale też w Chinach, Brazylii i Meksyku) wskazali swoje ulubione auta. W tym roku wybieraliśmy spośród 364 modeli seryjnie produkowanych i sprzedawanych w Europie, które podzieliliśmy na 11 klas; w każdej z nich wydzieliliśmy dodatkowo auta przystępne cenowo – takie, których cena nie mogła przekraczać pewnej wartości, innej w każdej z klas.

Czytelnicy na podstawie własnych gustów, doświadczeń oraz, mamy nadzieję, naszych testów wskazali nie tylko swoje ulubione modele, ale także marki, które uważają np. za mało awaryjne albo takie, które mają dobry serwis.

Nagrody dla zwycięskich aut oraz nagrodę główną, czyli nowego Jeepa Renegade'a rozdamy podczas trwających targów Poznań Motor Show 2016.

Na kolejnych stronach prezentujemy zwycięskie modele w 11 klasach, na które podzielono 364 modele biorące udział w plebiscycie. Poznaj zwycięzców w plebiscycie Best Cars 2016.

Tagi: Best Cars 2016 | Poznań Motor Show 2016

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij