auto motor i sport poleca:

Pojedzie 312 km/h - Lumma CLR X 650 M

Poleć ten artykuł:

Lumma CLR X 650 M Zobacz całą galerię

Różnicę w stosunku do oryginału widać jak na dłoni. Odpowiedzialny jest za nią przede wszystkim agresywny body kit, obejmujący zderzaki przednie i tylne, napompowane nadkola i progi oraz brewki nad przednimi reflektorami.

Tuner w dolnej części przedniego zderzaka umieścił modne LED-y, natomiast tylne reflektory zostały wykończone na czarno. W tym samym kolorze pomalowano ogromne 23-calowe obręcze kół oraz podwójną nerkę - znak rozpoznawczy BMW.

Oczywiście, nie obeszło się także bez zmian pod maską. 4,4-litrowa V-ósemka, wytwarzająca seryjną moc 555 koni mechanicznych, została wzmocniona o stado dodatkowych 95 czworonogów.

Dzięki nim CLR X 650 M do 100 km/h przyspiesza w czasie 4,5 sekundy (o 0,2 sekundy szybciej niż seryjne X6 M) i jest w stanie pojechać z prędkością aż 312 km/h! Jak na prawie 5-metrowego, 2,4-tonowego kolosa, to wynik wręcz imponujący!

Prezentowana Lumma CLR X 650 M publicznie zadebiutuje podczas targów motoryzacyjnych w Genewie, które rozpoczną się 2 marca od dni prasowych.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 402 800 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Lumma | CLR X 650 M | BMW | X6 M | tuning | Genewa 2010 | targi motoryzacyjne

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij