auto motor i sport poleca:

Pop – elektryczny concept Kii

Poleć ten artykuł:

Kia, Pop Zobacz całą galerię

Auto na żywo będzie można obejrzeć na jesiennym Salonie Samochodowym w Paryżu, a pierwsze zdjęcia dostępne są już dziś. Jest to kolejny po zaprezentowanym na początku roku konceptem Ray, projekt koncernu Kia Motors wykorzystujący do napędu energię elektryczną.

Pop ma 3 metry długości, jest więc o pół metra krótszy od najmniejszego w aktualnej ofercie Kii - modelu Picanto. Autko ma panoramiczny, szklany dach, pod którym widzimy fioletowe wnętrzem zaprojektowane do transportu 4 osób. Umiejscowienie klamek sugeruje, że drzwi nie będą otwierane w standardowy sposób, a unoszone do góry. Jak zapowiada producent, auto ma wyróżniać "innowacyjny design i stylizacja niedostępna dotąd w segmencie miejskich samochodów".

Producent nie podał informacji na temat źródła napędu tego pojazdu. Kolejnych informacji możemy spodziewać się w miarę zbliżania się dnia otwarcia bram paryskiej wystawy.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Kia | Pop | Paryż 2010

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij