auto motor i sport poleca:

Porsche Cayman R – ostrzejsza odmiana krokodyla

Poleć ten artykuł:

Porsche Cayman R Zobacz całą galerię

Nowy Cayman jest o 55 kg lżejszy i o 10 KM mocniejsze niż Cayman S. Napędzany jest przez wzmocnioną sześciocylindrową jednostkę o pojemności skokowej 3,4-litra, osiągającą moc 330 KM. W standardowym ustawieniu przekazuje ona moment obrotowy na tylne koła za pośrednictwem sześciobiegowej, ręcznej skrzyni i rozpędza samochód od 0 do 100 km/h w 5,0 s. Opcjonalnie można otrzymać siedmiobiegową skrzynię PDK, która skraca czas pomiarowy przyśpieszenia do 4,9 s. Aby uzyskać jeszcze bardziej imponujące osiągi, Porsche Cayman R można zamówić z jednym pakietem Sport Chrono, pozwalającym rozpędzić się do 100 km/h w czasie 4,7 s.

Nowe coupé ze skrzynią manualną osiąga prędkość maks. 282 km/h, a ze skrzynią PDK 280 km/h. Zużycie paliwa w wersji z sześciobiegową skrzynią ręczną wynosi 9,7 l/100 km, a ze skrzynią PDK - 9,3 l/100 km.

Nowe Porsche Cayman R trafi do sprzedaży w lutym 2011 r. Jego cena w Polsce, obejmująca zestaw wyposażenia na nasz rynek, wynosić ma 85 983 euro brutto.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 257 908 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Porsche | Cayman R

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij