auto motor i sport poleca:

Poszerzone BMW M3 od GTHaus

Poleć ten artykuł:

BMW, M3, GTHaus Zobacz całą galerię

Prezentowany przez nas G-Power nie jest jedynym tunerem, który postanowił poszerzyć M-trójkę na wzór wyścigowej wersji. Amerykańska firma GTHaus poszła podobną drogą i przygotowała pakiet ospoilerowania z włókna węglowego.

W skład zestawyu wchodzą poszerzenia nadkoli, wielkie zderzaki z dyfuzorami, maska z wlotami powietrza i wielki spoiler na klapę bagażnika. Cały zestaw wyceniono na 12 500 dolarów.

Do kompletu klient zażyczyć sobie może 20-calowe felgi aluminiowe, hamulce Bremo i układ wydechowy, pozwalający na uzyskanie wrażeń dźwiękowych podobnych do tych z torowej wersji. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że w aucie nie są planowane żadne modyfikacje mechaniczne podnoszące jego moc czy sprawność, sens całego procederu jest mocno ograniczony. Chyba, że kogoś fascynują zmiany stylizacji.

Zapraszamy do przejrzenia poniższej galerii zdjęć i przystanięcia na chwilę przy materiale wideo, który prezentuje dźwięk układu wydechowego tego auta.

     

   

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | M3 | GTHaus

Oceń artykuł:

1,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij