auto motor i sport poleca:

Prawie bez kamuflażu – nowy Opel Meriva

Poleć ten artykuł:

Opel Meriva II Zobacz całą galerię

Nowa generacja Merivy została po raz kolejny przyłapany przez naszych fotografów - tym razem na drogach południowej Europy, i to praktycznie bez kamuflażu. Na zdjęciach, poza ogólną sylwetką auta, widać także wiele nawiązań do najnowszych produktów niemieckiej marki, czyli Astry i Insigni.

Nowe lampy przednie i tylne oraz schodek na tylnych drzwiach pod szybą boczną sprawiają, że nowa Meriva, podobnie jak jej starsi bracia, prezentuje się dynamicznie. Uwagę zwraca także sposób umieszczenia klamki tylnych drzwi - tuż przy tej służącej do otwierania przednich. Tak, jak przypuszczaliśmy, nowy van będzie miał system otwierania drzwi, nazwany "FlexDoor".

Wybór jednostek napędowych będzie podobny, jak w nowej Astrze, co oznacza, że pod jej maską pracował będzie np. 1,4-litrowy silnik benzynowy o mocy 140 koni mechanicznych. Po stronie wysokoprężnej znajdować się będą zaś jednostki spełniające normę Euro 5 o mocach od 95 do 160 koni mechanicznych.

Źródło: Automedia

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 55 800 PLN
Dostępne nadwozia: van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Opel | Meriva | nowy model | kamuflaż

Oceń artykuł:

3,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij