auto motor i sport poleca:

Premiera Volskwagena TRISTAR

Poleć ten artykuł:

Nowy Volkswagen TRISTAR to wściekło pomarańczowy terenowy pickup, który wszędzie Cię zawiezie, udźwignie ciężkie i duże przedmioty, a nawet zrobi Ci kawę.

Volkswagen TRISTAR Koncept Zobacz całą galerię

Na 30-lecie wprowadzenia pierwszego Volskwagena Syncro powstał koncepcyjny model TRISTAR. Ten pomarańczowy pojazd jest połączeniem wszystkich funkcji VW z serii T, nadaje się w teren, dzięki dużej pace przewiezie spore przedmioty, a żeby umilić podróż zainstalowano ciśnieniowy ekspres do kawy. Tylna orurowana paka Volkswagena TRISTAR ma pod spodem dużą szufladę.

Deska rozdzielcza jest uporządkowana i prosta. Wewnątrz znajdziemy aż 20-calowy tablet, z którego można prowadzić wideokonferencje.

Auto ma mechaniczną blokadą mechanizmu różnicowego tylnej osi, a zawieszenie podniesiono o 30 mm i teraz wysokość pojazdu mierzy teraz ponad 2 metry. W VW TRISTAR napędzane są wszystkie koła.

Napędza go silnik 2.0 TDI o mocy 204 KM i 450 Nm. Taka jednostka sprawia, że auto jest całkiem żwawe - 0-100 km/h przyspiesza w 10 s.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 36 390 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: premiera | Volkswagen T5 | VW | TRISTAR

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij