auto motor i sport poleca:

Prestiżowa nagroda red dot 2009 dla Kii Soul

Poleć ten artykuł:

Kia Soul Zobacz całą galerię

Międzynarodowe jury konkursu ‘red dot' ocenia każde zgłoszenie pod dziewięcioma  głównymi  względami: innowacyjność, funkcjonalność, jakość formalna, ergonomia, trwałość, efekt emocjonalny, dostępne akcesoria produktowe, łatwość użytkowania oraz stopień oddziaływania na środowisko naturalne.

Zespół sędziowski ‘red dot' Design Award na rok 2009 składał się z 29 niezależnych designerów, projektantów i nauczycieli akademickich reprezentujących praktycznie  wszystkie dziedziny kreatywności. Pod względem narodowościowym skład jury nawiązywał do różnorodności rozpatrywanych zgłoszeń i obejmował profesjonalistów przybyłych m.in. z Meksyku i Szwecji, Chile i Izraela czy też z Finlandii i Korei Południowej.

Ceremonia wręczenia tegorocznych nagród ‘red dot' odbędzie się 29 czerwca w Aalto-Theater Essen. Nagrodzone produkty będą eksponowane przez okres jednego miesiąca w Design Zentrum Nordrhein Westfalen począwszy od 30 czerwca bieżącego roku.

Zapraszamy do oglądnięcia sporej galerii Kii Soul!

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 59 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: red dot | Kia | Soul | nagroda

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij