auto motor i sport poleca:

Producent samochodów + tuner + prasa = Ford Mustang DUB Edition

Poleć ten artykuł:

Ford, Mustang, DUB Edition

Zaprojektowany by trafić gusta "nowej generacji Klientów" Mustang wyróżnia się zmienionym grillem, obniżonym zawieszeniem, 20-calowymi felgami aluminiowymi i nakładkami na boczne-tylne szyby. W wykończonym na czarno wnętrzu pojawiły się dodatkowo hafty z logo magazynu DUB na zagłówkach.

Pod maską serii DUB zamontowano 3,7-litrowe silniki V6 o mocy 305 KM i 379 Nm momentu obrotowego. Połączono je z sześciobiegowymi skrzyniami (manualne lub automatyczne - do wyboru).

Ta limitowana edycja jest wynikiem współpracy Forda z magazynem DUB i firmą tuningową Roush Industries. Jednak w opiniach na amerykańskich forach internetowych przeważają negatywne głosy, krytykujące niemodny chromowany grill i przesadzone, krzykliwe felgi aluminiowe. Fordowi dostało się również za wybór silnika V6 zamiast V8 jako źródło napędu. Ciekawe jaki efekt przyniosłaby podobna seria przygotowana w Polsce.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 197 000 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Ford | Mustang | DUB Edition

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij