auto motor i sport poleca:

Przednionapędowe BMW przyłapane na wideo

Poleć ten artykuł:

Podobno aż 80% posiadaczy BMW serii 1 nie ma pojęcia o tym, że silnik w ich autach napędza tylną oś. Konstruktorzy nie muszą więc mieć skrupułów i śmiało wzięli się za przygotowanie nowej platformy z przednim - tańszym - napędem. Pierwszym autem ze śmigłem na masce wyposażonym w to rozwiązanie ma być jedynka w odmianie Gran Turismo. Podobnie jak w przypadku modelu 5 GT będzie to swego rodzaju miks pięciodrzwiowego hatchbacka z nadwoziem typu kombi.

BMW 1 GT będzie o 5 cm dłuższe od zaprezentowanej niedawno wersji hatchback i ma oferować więcej miejsca pasażerom tylnej kanapy.

Nowy model ma wyjechać na ulice w 2013 roku. Po nim mają dołączyć kolejne produkty BMW i MINI wykorzystujące tę samą, przednionapędową platformę. Docelowo ma być ich 5 ze znaczkiem BMW i 10 z logo MINI. Zanim zobaczymy auto w gotowej wersji, możemy rzucić okiem na zakamuflowane egzemplarze, które już wypatrzono w okolicach Monachium:

 

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW 1 GT | BMW | 1 GT | serii 1

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij