auto motor i sport poleca:

Przyłapaliśmy zamaskowane Maserati Levante!

Poleć ten artykuł:

Podczas jednej z naszych podróży przyłapaliśmy zamaskowany prototyp Maserati Levante, poruszający się po drodze publicznej. Auto nadal przechodzi testy, a jego premiera odbędzie się na marcowych targach motoryzacyjnych w Genewie.

Zamaskowany prototyp Maserati Levante przyłapaliśmy na przełęczy Stelvio we Włoszech. Nasza redakcja jako jedyna z Polski, we Włoszech sprawdzała Alfa Romeo 4C Spider. Podczas jazd najnowszym modelem Alfy Romeo na trasie przyłapaliśmy zamaskowane Maserati Levante. Prototypowy egzemplarz, który ciągnął przyczepę prezentuje się nieźle, mimo specjalnego maskowania. I co więcej aut brzmi bardzo dobrze.

Levante zostanie zaprezentowane oficjalnie w marcu na targach w Genewie. W najbliższych tygodniach rozpocznie się montaż przedprodukcyjnych egzemplarzy, a właściwa produkcja auta wystartuje w lutym 2016. W ofercie Levante oprócz jednostek benzynowych i wysokoprężnych ma pojawić się również napęd hybrydowy, który w 2018 roku trafi do pozostałych aut Maserati.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 268 660 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Maserati | Maserati Levante SUV | Alfa Romeo 4C Spider

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij