Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.0

Przyłapano nową Alfę Romeo MiTo

Zmiany w nowej Alfie Romeo MiTO są mniej niż kosmetyczne. Fotografom z autoblog.gr udało się tylko złapać tył auta, który wygląda jak dobrze znany nam model.

Alfa Romeo zainwestowała sporo pieniędzy w nową Giulię, więc na lifting MiTo zostało niewiele. I to widać, chociażby na załączonych zdjęciach.

Uchwycony tył praktycznie niczym nie różni się od dotychczasowego modelu. Jedyne zdjęcie przedniego grilla sugeruje, że może mieć on trochę zmieniony kształt. Możemy też powiedzieć, że nowa MiTo otrzyma więcej chromowanych wstawek (na dolnej krawędzi tylnej klapy oraz w grillu).

Niestety nie wiemy nic o jednostkach napędowych, ani o wnętrzu. Jednak nie spodziewamy się rewolucji. Włoska marka szykuje ofensywę w Europie, więc będzie skupiać się raczej na wdrażaniu nowych modeli. Lifting MiTo wykonano raczej z konieczności.

Jako że auto wydaje się być ukończone, prawdopodobnie pojawi się jeszcze w tym roku.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 64 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Odświeżona, najmniejsza Alfa Romeo ma pojawić się w salonach w przyszłym roku. Jednak motoryzacyjni szpiedzy z serwisu autoblog.gr nie śpią i publikują przyłapaną MiTo przed oficjalną premierą.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Przylapano-nowa-Alfe-Romeo-MiTo,20629,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-09-09 11:18:42
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij