auto motor i sport poleca:

Przyłapany na testach – nowy Mercedes klasy E

Poleć ten artykuł:

nowy Mercedes klasy E Zobacz całą galerię

Już na pierwszy rzut oka widać, że W212 (takie nosi wewnątrzfabryczne oznaczenie) kształtem nadwozia mocno przypomina najmniejszą limuzynę marki - C-klasę. Nie rozstrzygnięte pozostaje pytanie czy w przednim pasie pozostaną podwójne reflektory, czy też Mercedes zrezygnuje z nich na rzecz pojedynczych lamp.

Wiadomo natomiast, że niemiecki producent w nowym aucie nie będzie stosował elektrohydraulicznego układu hamulcowego, który zostanie zastąpiony przez klasyczny, hydrauliczny układ. Opcjonalnie, w odmianie AMG mają się pojawić ceramiczne tarcze hamulcowe.

Pod maską znajdą się zapewne jednostki napędowe znane z aktualnego modelu. Nowa E-klasa stawia na bezpieczeństwo czynne. Alarm przekroczenia linii, monitorowanie oka w celu wykrycia oznak zmęczenia kierowcy, czy układ kontroli trakcji najnowszej generacji - to tylko niektóre rozwiązania wspomagające kierowcę w czasie jazdy.

Źródło: Informacja własna

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 019 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mercedes | E-klasa | W212

Oceń artykuł:

3,70

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij