auto motor i sport poleca:

Radykalny Polonez 4x4 na aukcji

Poleć ten artykuł:

Oto dość radykalna przeróbka Poloneza Caro, którą można kupić na jednym z portali ogłoszeniowych. Czteronapędowy Polonez Caro to realizacja marzeń czy może nieudolna przeróbka?

Jedno jest pewne - twórca tego wechikułu mocno się napracował przy budowie. W ogłoszeniu możemy przeczytać, że Polonez posiada silnik wysokoprężny 1,9 D i napęd przekazywany na cztery koła. Do tego rozłączany napęd i blokada tylnego mostu. Brzmi nieźle, nieprawdaż?

"Polonez terenowy 4x4" wygląda dość ekscentrycznie, jakby ktoś odczepił karoserię Caro od podwozia i zamontował ją na bliżej nieznanej konstrukcji ramowej, która stoi na podwójnych kołach od traktora.

Konstrukcji bardzo daleko do prototypowego FSO Poloneza Analog, ale może ktoś chcę się wyróżnić na drodze. Sprzedający swoją "zabawkę" wycenił na 13 500 zł. Szczegóły pod linkiem http://olx.pl/oferta/polonez-terenowy-4x4-CID5-IDcsnPD.html

Tagi: fso | polonez | Polonez Caro

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij