Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Rajd Polski 2013: Kajetanowicz w Fordzie Fiesta R5

To już pewne! W jubileuszowym Rajdzie Polski  Kajetan Kajetanowicz pojedzie Fordem Fiesta R5. Będzie to pierwszy występ auta tej klasy w krajowym czempionacie

Kajetanowicz w Rajdzie Polski pojedzie Fordem fiestą R5

Specjalnie na 70. Rajd  Polski  załoga Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran dostaje Forda Fiestę R5. Dla kierowcy z Ustronia, trzykrotnego Mistrza Polski będzie to  60-ty start w  Kajetanowicza w rundzie RSMP, ale jednocześnie to jego debiut za kierownicą auta klasy R5.

Podobno są zakusy, aby samochód ten pozostał, jako broń zespołu do końca sezonu. Ale póki co pewny jest tylko strat nim w Mikołajkach.

Kajetan Kajetanowicz, Lotos Rally Team:

- Czy marzenia się spełniają? Pewnie nie każde i chociaż na realizację niektórych trzeba długo czekać oraz ciężko pracować, to wiem, że warto. Start takim samochodem, który był w sferze moich marzeń jeszcze kilka miesięcy temu, teraz staje się faktem. Bardzo dziękuję wszystkim członkom mojego zespołu, a przede wszystkim tytularnemu Partnerowi team'u - Grupie LOTOS za możliwość rywalizacji na najwyższym poziomie w tym wyjątkowym rajdzie. Zgadnijcie co pojawiło się na mojej twarzy, kiedy dowiedziałem się, że będę miał możliwość walki Fiestą R5. To intrygujące jak pierwszy całus skradziony dziewczynie za czasów przedszkolnych. Dziś choć wyzwanie mam bardziej ambitne, wewnątrz znów jestem podekscytowany.

Tekst: Iwona Petryla

amis

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Ja mam w opór daleko. :)

  Samuraj, 2013-09-07 13:24:36
 • avatar
  zgłoś
  No to pozostaje życzyć Kajtowi wyczucia nowego sprzętu - i niech nasi husarze wystąpią do walki z oesami, szutrami i sekundami.
  I poprosimy gorącą relację Samuraja "LIVE" na jego portalu :). Akredytacja, aparat i jazda na Mazury :D

  airmatic, 2013-09-07 09:04:14
 • avatar
  zgłoś
  Niestety nie. Mam nadzieję, że za rok odkuję się jak będzie WRC :)

  eri, 2013-09-06 15:32:08
 • avatar
  zgłoś
  Jedziesz? Na jakąś fotorelację będzie można liczyć? :)

  Samuraj, 2013-09-06 00:14:09
 • avatar
  zgłoś
  No to Kajto w grze! Ale jest jeszcze Kopecky, Bouffier, Breen i ten.... jak mu tam... Kubica ;) Mnie osobiście interesuje jak Kajetan wypadnie w konfrontacji w Michałem Kościuszko. Do tego stary (ale jakże jary) wyjadacz Hołek, który zawsze lubi i potrafi zrobić u siebie młodzieży koło pióra :) Oj to będzie rajd jak ta lala!  

  eri, 2013-09-05 21:51:46
 • avatar
  zgłoś
  To już pewne! W jubileuszowym Rajdzie Polski  Kajetan Kajetanowicz pojedzie Fordem Fiesta R5. Będzie to pierwszy występ auta tej klasy w krajowym czempionacieZobacz artykuł
  auto motor i sport, 2013-09-04 17:25:40
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij