auto motor i sport poleca:

Rarytasy motoryzacyjne na liście Rage-Race 2009

Poleć ten artykuł:

Rage Race 2008 Zobacz całą galerię

W tym roku zapisy rozpoczęliśmy miesiąc wcześniej, a już mamy zakwalifikowanych 40 załóg. Patrząc na listę startową zapowiada się niezły przekrój "osobowości". Mamy i nieco klasyki - Porsche 911 GT3  i sportowego ducha - Corvette Z06 a także perełkę z przeszłości - Buicka Riviera z 1964 roku. Na starcie stanie także "niepozorny" przedstawiciel kit-karów - 800 konna Ultima GTR, za sterami której zasiądzie Jerzy Dziewulski - informuje Maciek Kowalczyk, organizator Rage-Race 2009. Cieszymy się, że z roku na rok Rage-Race cieszy się coraz większą popularnością - dodaje.

Do wzięcia udziału w Rage-Race 2009 organizatorzy zapraszają każdego kto dysponuje oryginalnym autem, ma osobowość i poczucie humoru oraz chce się dobrze bawić w lipcowy weekend pod opieką dziewczyn z Rage Race Patrol.

Zapisy, przez stronę www.rage-race.pl  trwają do końca maja.

Rage-Race 2009 odbędzie się w dnia 2-4 lipca. Na start zaproszonych zostanie pięćdziesiąt załóg wyselekcjonowanych spośród wszystkich chętnych, w tym pięćdziesięciu kierowców, pięćdziesięciu pilotów, lub pięknych pilotek, oraz osoby supportujące.

Trasa Rage-Race 2009 pozostanie dla wszystkich tajemnicą, aż do chwili startu, ale już dzisiaj wiadomo, że kawalkada egzotycznych pojazdów wystartuje z Warszawy, odwiedzi kilka dużych miast Polski i zakończy swój bieg w jednym z najbardziej ekskluzywnych morskich kurortów naszego kraju.

Tagi: Rage Race | wyścigi | dziewczyny | fury

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij