auto motor i sport poleca:

Reklamy samochodowe na Super Bowl 2015

Poleć ten artykuł:

Przygotowywane z największym pietyzmem, kosztujące ciężkie pieniądze i oglądane przez miliony ludzi. Reklamy wyświetlane podczas Super Bowl to niemal małe perełki kinematografii. Zobacz co pokazali producenci samochodów. 

Super Bowl, czyli finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim będący najważniejszym wydarzeniem sportowym roku w Stanach Zjednoczonych i gromadzącym przed telewizorami grubo ponad 100 mln ludzi. Reklamy wyświetlane podczas najdroższego czasu antenowego na świecie, kosztujące nawet 4,5 miliona dolarów za 30 sekund co roku wzbudzają ogromne zainteresowanie. Zobaczcie co pośród wszystkich reklam mogli znaleźć dla siebie motoryzacyjni maniacy. 

 

Toyota  Camry
Japończycy zdecydowali podczas Super Bowl zareklamować model, który i tak od lat jest jednym z najchętniej kupowanych aut za wielką wodą. Inspiruje? Wzrusza? Zdecydujcie sami.

 

 

Dodge
Amerykański producent do udziału w swojej reklamie zaprosił kilku uroczych staruszków, zbliżających się swoim wiekiem do "setki". Skąd ten pomysł? Dodge również świętuje swoje setne urodziny! 

 

 

BMW
Niemcy z kolei by zareklamować swój elektryczny model i3 cofnęli się do początku lat 90', pokazując dwójkę prezenterów telewizyjnych pytających o to, czym w zasadzie jest internet. Następnie widzimy ich 21 lat później zastanawiających się czym tak na prawdę jest i3. Tylko nie mówcie, że Niemcom brakuje poczucia humoru!

 

 

 

Tagi: Super Bowl | 2015

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij