auto motor i sport poleca:

Renault Fluence – wersja elektryczna w sprzedaży za 2 lata

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

W 2011 roku obok elektrycznej wersji modelu Kangoo, o której pisaliśmy w zeszłym tygodniu, do klientów trafić ma rodzinny model Fluence. Będzie on produkowany w tureckiej fabryce Renault razem z pojazdami zasilanymi "zwykłymi" paliwami.

Renault zapowiada, że model ten będzie stanowił "rozsądną cenowo alternatywę dla modeli z silnikami benzynowymi i silnikami diesla". Samochód będzie w pierwszej kolejności wprowadzony na rynki Danii i Izraela, a potem, stopniowo poszerzy ofertę Renault w innych krajach.

Klienci będą mieli do wyboru trzy wersje akumulatorów: standardową, przyspieszonego ładowania i tak zwaną "Quick-Drop", w której następuje szybka wymiana całego akumulatora na specjalnie do tego celu przygotowanej stacji.

Model korzysta z efektów współpracy francuskiego producenta z Nissanem, który w przyszłym roku wprowadzi na rynki USA i Japonii elektryczny model LEAF.


Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 56 700 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Renault | Fluence | LEAF | zerowa emisja

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij