auto motor i sport poleca:

Renault Megane Coupe powraca

Poleć ten artykuł:

Renault Megane Coupe

Samochód wyróżnia się opływową przednią częścią nadwozia z dużym logo marki, eleganckimi reflektorami oraz wlotem powietrza umieszczonym w zderzaku. Płynna linia dachu łączy się z dynamicznym tyłem, który nadaje autu sportowego wyglądu. Charakterystycznymi detalami są masywne nadkola, ostre linie powierzchni szklanych oraz futurystyczne światła tylne.

Nowy model nawiązuje do protoplasty, który zadebiutował na rynku w 1996 roku i zdobył sobie rzeszę fanów, do dziś spotykających się na wszelkiego rodzaju zlotach. Nowe Megane Coupe będzie pozycjonowane w nieco wyższym segmencie rynku, dlatego może nie być tak popularne wśród młodych ludzi, jak jego poprzednik.

Dwudrzwiowe Coupe zostanie zbudowane na nowej platformie, którą Renault opracowało wspólnie z Nissanem. W połączeniu ze sportowo zestrojonym zawieszeniem, Megane Coupe będzie oferowało dużą przyjemność z prowadzenia.

Sprzedaż nowego modelu rozpocznie się pod koniec 2009 roku w cenie od 16 500 funtów.

MotoTorget

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 107 250 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-3, hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Renault | Megane | coupe | Piotr Kuźmiński

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij