auto motor i sport poleca:

Renault Scenic razy dwa

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Z ręką na sercu można powiedzieć, że Scenic to jeden z bardziej udanych pojazdów w historii marki Renault. Od 1996 roku sprzedano w Europie już ponad 3,2 miliona tych aut. Nadszedł jednak czas na zmianę warty.

Scenic debiutuje od razu w dwóch odmianach - zwykłej i przedłużonej czyli Grand Scenic (do wyboru wersja 5- lub 7-osobowa).

Szeroki wybór będą mieć miłośnicy diesli - silnik 1,5 dci występować  będzie w trzech odmianach mocy - 85 koni mechanicznych, 105 i 110 koni mechanicznych. Poza tym w ofercie znajdą się jednostki o mocy 130, 150 (tylko ze skrzynią automatyczną) i 160 koni mechanicznych. Silniki benzynowe to: 1,6 o mocy 110 koni mechanicznych (w przyszłości również na gaz i bioetanol), nowy, 2-litrowy doładowany o mocy 130 koni mechanicznych i również 2-litrowy, wolnossący o mocy 140 koni mechanicznych.

Nowy Scenic ma zapewniać maksimum komfortu pasażerom oferując im nie tylko przestrzeń (bagażnik 522 litry w Scenicu i 752 litry w Grand Scenicu), ale też możliwość podłączenia np. iPoda, MP3 czy pendrive`a. Nowy Scenic niedługo pojawi się w salonach.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 75 700 PLN
Dostępne nadwozia: van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Renault | Scenic | Grand Scenic | Genewa 2009

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij