auto motor i sport poleca:

Renault rozpuściło się z gorąca!

Poleć ten artykuł:

We Włoszech, przy 37-stopniowym upale, Renault Megane dosłownie zaczęło się rozpuszczać. Plastikowe elementy zaparkowanego w słońcu auta nie wytrzymały tak wysokiej temperatury. 

Zobacz całą galerię

Ci, którzy nie lubią francuskich aut będą mieli kolejny powód do drwin wyprodukowanych w kraju serów i win samochodów. Podczas trwających ostatnio upałów nie raz słyszeliśmy stwierdzenie „rozpuścić się na słońcu”, ale używanie go w znaczeniu dosłownym w odniesieniu do samochodu zdarza nam się po raz pierwszy.

Angielski turysta nakręcił filmik, na którym widać, jak zaparkowane w pełnym słońcu granatowe Renault Megane dosłownie roztapia się z gorąca. Najwyraźniej jakość plastikowych elementów nadwozia nie była najwyższej próby, a te nie wytrzymały 37-stopniowego upału i zaczęły się odkształcać, odchodzić od karoserii – po prostu topić. Warto zauważyć, że „popłynęły” nie tylko czarne listwy na drzwiach, które można by podejrzewać o słabą jakość, ale również lampy tylne czy też zderzak!

Widok rozpuszczających się w słońcu plastikowych elementów francuskiego auta jest wprost niezapomniany.  

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 33 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: temperatura | Renault

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij