auto motor i sport poleca:

Reventon Roadster – nikłe szanse

Poleć ten artykuł:

Lamborghini Reveton Roadster Zobacz całą galerię

Znacznie łatwiej jest zdobyć na przykład nagrodę Nobla, bo średnio takiego zaszczytu dostępuje 1 osoba na 80 tysięcy. Mount Everest "odwiedza" średnio 1 człowiek na 2 miliony, natomiast ofiarą ataku rekina pada 1 osoba na 35 milionów - wynika z klipu promocyjnego Reventona.

Jako że Włosi zamierzają wypuścić jedynie 20 sztuk Roadstera za cenę 1,1 miliona euro (bez podatków), to zaszczytu jego posiadania dostąpi jedynie 1 osoba na 700 milionów, czyniąc go w ten sposób jednym z najbardziej ekskluzywnych samochodów świata.

Reventon Roadster, podobnie jak jego starszy brat, napędzany jest 12-cylindrowym, 661-konnym silnikiem, który w ruch musi wprawić masę 1690 kg. Jego nadwozie mierzy 4,7 metra długości, ma 2,1 metra szerokości oraz jedynie 1,1 metra wysokości.

Podobno pierwsze egzemplarze samochodu trafią do klientów już w przyszłym miesiącu. Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego Lamborghini Reventona Roadster.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 106 493 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Lamorghini | Reventon | Roadster | film

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij